12 Yaşındaki Dövme Sanatçısı: ‘Ezrah The Shark Dormon’

Oldukça genç bir dövme sanatçısıyla tanıştıracağız sizi. Adı ‘Ezrah’ ve henüz 12 yaşında. Yasal olarak dövme yapabilecek yaşta olmasa da içindeki tutku engelleri aşmasını ve çok istediği dövme sanatını yapmasını sağlıyor.

Yaşamını Panama’da sürdüren Erah The Shark Dormon, dövme tutkusunu annesi dövme yaptırırken fark ediyor. Annesine dövme yapan dövme sanatçısını ilgiyle izleyen Ezrah’ın bakışlarını fark eden dövme sanatçısı Ali Garcia, yaptığı dövmenin iç kısmını Ezrah’ın doldurmasına izin vererek minik sanatçının dövme serüvenini başlatıyor.

Ali Garcia, bildiklerini Ezrah’a aktarıyor ve onu tutkunu olduğu dövme sanatını yapmaya hazırlıyor. Ezrah henüz 12 yaşında olmasına rağmen pek çok kişi dövmesini ona yaptırmak istiyor. Şimdiden dünya çapında tanınmaya başlayan genç sanatçının çalışmaları için instagram hesabına göz atabilirsiniz.

 

Mutlaka Bakınız  Varlığı sanki cemrenin suya düşmesini müjdeler / Masalların kızı Amelie

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yılın ‘Öne Çıkan’ 50 Romanı Belirlendi!

İdefix, 2016 yılının 'öne çıkan' 50 romanını belirledi. Listenin birinci sırasında Hasan Ali Toptaş’ın ‘Kuşlar Yasına Gider’ adlı romanı yer alırken, Orhan Pamuk’un...

Kapat