18 Yaşındaki Rus Sanatçıdan Tüyler Ürperten Sürrealist Fotoğraflar

Günümüzde teknolojinin gelişimi her alanda olduğu gibi sanatı da fazlasıyla etkiliyor. Değişimi, gelişimi ve dönüşümü tetikleyen teknoloji yaratıcı zihinlerle birleşince ortaya çarpıcı sanat eserlerinin çıkması kaçınılmaz oluyor.

Yaratıcı zihinlerden bir örnek ise bu kez Rusya’dan. Sanatçı Andrey Tyurin, sürrealist fotoğraflar yaratmak için hayal gücünü photoshopla birleştiriyor. Fotoğraf tutkusunu teknolojinin gücüyle harmanlayan sanatçının yaşı ise ürettiği eserlere göre oldukça genç. Henüz 18 yaşında olan Andrey Tyurin, fotoğraf tutkusu ve bu alandaki başarısıyla gelecek vadeden sanatçılar arasındaki yerini alıyor.

Tyurin’in fotoğraflarında insanın ve hayatın genel olarak ‘karanlık’ kısmı ele alınıyor. Parçalanmışlık, maskeler, içte kalanlar ve dışa yansıtılanlar fotoğrafı görenlerde korku, ürperti ve yanı sıra heyecan uyandırıyor.

İşte genç sanatçı Andrey Tyurin’in sürrealist fotoğraf çalışmalarından bazıları:

Sanatçıyı Instagram hesabından takip edebilir, daha fazla eserini inceleyebilirsiniz.

 

Okumadan geçmeyin:

Klasik Bir Ortaokul Sınıfını 70 Saatte ‘Hogwarts Büyücülük Okulu’na Dönüştürmek

 

Mutlaka Bakınız   HASANIM ALİ'DEN; SANA, BANA AMA EN ÇOK BİZE...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
‘Köpeklerin İsyan Günü’ Ocak Ayı Boyunca İzleyiciyle Buluşuyor!

Uluslararası alanda övgü toplayan Platform'un ilk yapımı, São Luiz Teatro Municipal ile İstanbul Tiyatro Festivali'nin ortak çalışması olan oyun 'Köpeklerin İsyan...

Kapat