5 Yaşındaki Minik Fotoğrafçı

5-yasindaki-minik-fotografci3jpg

National Geographic’in başarılı fotoğrafçısı Aaron Huey’in oğlu Hawkeye Huey, 4 yaşında babasının ona aldığı analog makineyle fotoğraf çekmeye başladı. 18 ay süren Batı Amerika seyahatine çıkan ikili bu seyahat sırasında bakmayı ve görmeyi öğrenmek için bir sürü fotoğraf çekti. Yolculukları sırasında babası oğlunun çektiği fotoğrafları paylaşmak için ona Instagram profili açtı. Bu minik fotoğrafçı o kadar başarılı oldu ki Instagram’da 170 binden fazla takipçisi oldu.

5-yasindaki-minik-fotografci2

Başarısı sadece bununla kalmayan minik dahi Hawkeye, National Geographic’de fotoğrafı yayınlanan en genç fotoğrafçı oldu. Aynı zamanda Rolling Stone ve Times dergisinin en iyi Instagram hesabı listelerine girmeyi başardı. Şimdilerde ise kendi kitabını çıkarmak istiyor. Hawkeye, Kickstarter üzerinden “Cowboys Indians Hobos Gamblers Patriots Tourists and Sunsets” adlı kitabını çıkarmak için kampanya başlattı. Toplamda tam 47.189$ toplayarak başarıya ulaşan Hawkeye’ın kitabı baharda raflarda yerini alacak.

5-yasindaki-minik-fotografci1

5-yasindaki-minik-fotografci4

5-yasindaki-minik-fotografci5

5-yasindaki-minik-fotografci6

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Beyaz-Perdeden-Asina-Oldugumuz-10-Nors-Kokenli-Oge-Kapak-Gorseli
Beyaz Perdeden Aşina Olduğumuz 10 Nors Kökenli Öğe

1- Disney yapımı Küçük Deniz Kızı’nın Nordik bir hikaye olup Danimarkalı Hans Christian Andersen’in yazdığını, 2- J.K Rowling, Harry Potter...

Kapat