Absürt Fikirlerimi Sürrealist Fotoğrafçılıkla İfade Ediyorum

surreal-fotograf-6

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisiyim ve kendimi fotoğrafçılık ile ifade ediyorum. Çocukluğumda, sürrealizmi bir iletişim şekli olarak kullanan tanıtım fotoğraflarına adeta aşık olmuştum. Buna benzer olarak, zihnimdeki fikirleri kolajlar kullanarak ifade etmeye giriştim. Bunun yaparken dijital medyanın bize sunduğu nimetlerden de bir hayli faydalandım.

İstediğim şey resimlerin, stilimi dile getirmesi. Her fotoğrafımda, absürt fikirleri ve düşünceleri ifade etmek istedim ve bunun aynı zamanda insanları düşünmeye ittiğini gördüm.

 

surreal-fotograf-1

surreal-fotograf-2

surreal-fotograf-3

surreal-fotograf-4

surreal-fotograf-5

surreal-fotograf-6

surreal-fotograf-7

surreal-fotograf-8

surreal-fotograf-9

surreal-fotograf-10

surreal-fotograf-11

surreal-fotograf-12

Kaynak: http://www.boredpanda.com

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
FILE - In this 2012 file photo, Fazil Say, an internationally known Turkish pianist, 43, seen during a concert in Istanbul, Turkey. A Turkish court in Istanbul on Monday April 15, 2013, convicted top Turkish pianist and composer Fazil Say of denigrating religion through comments he made on Twitter and handed down a 10-month suspended prison sentence to Say who has played piano with many internationally renowned orchestras, his lawyer said Monday, April 15, 2013. Say is the latest in a series of intellectuals and artists to be prosecuted in Turkey for expressing their opinions and his case has raised further concern over rights and freedoms in the country. (AP Photo/Fazilsay.com, File)
Fazıl Say New York’ta Verdiği Konserde Ayakta Alkışlandı!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, New York'ta verdiği konserde ayakta alkışlandı. Ünlü Türk piyanist ve bestekar Fazıl Say, New York'ta...

Kapat