Alice Cooper ABD Başkanlığına Aday Oldu!

Rock müziğin önemli isimlerinden Alice Cooper da ABD başkanlık yarışına dahil oldu! Cooper,resmi internet sayfası üzerinden diğer adaylarda umduğunu bulamayan seçmenlere yeni bir alternatif sundu. Kasım ayındaki başkanlık seçimlerinde yer alacak olan Cooper, seçim kampanyası ayrıntılarına da yer verdi. Seçim vaatleri arasında, Motörhead grubunun hayatını kaybeden solisti ve basçısı Lemmy Kilmister’in Rushmore Dağı Anıtı’nda en önemli ABD başkanları yanında ölümsüzleştirilmesi ve 50 dolar banknotları üzerine komedyen Groucho Marx’ın fotoğrafının basılması yer alıyor.

Cooper’ın seçim kampanyasını yürüten ekip,hayranlarına yönelik ürünler satmaya çalışıp, Cooper’ın 1972 yılındaki şarkısı Elected’i tekrar piyasaya sürmeye çalışıyor. Elected aynı zamanda ABD başkanı Richard Nixon’ın ikinci kez seçildiği kampanyanın hit şarkısı olma özelliği taşıyor. Şarkı ise “herkesin sorunları var ve bunlar kişisel olarak umrumda değil” sözleriyle son buluyor.

abd-baskanligi-icin-alice-cooper-da-aday-oldu-176814-5

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bozlu Art Project

Bozlu Art Project özel bir galeri değil, sağlık ve teknoloji alanında faaliyet gösteren Bozlu Holding bünyesinde kuruldu. Ekibimizin çoğu sanat...

Kapat