Avrupa’da Bir Adada İngilizce Öğrenmek

Bugünlerde İngilizce öğrenmek genç-yaşlı her kesim için hem mecburi, hem de bir ihtiyaç haline geldiğinin hepimiz farkındayız. Modern yaşamın bize sunduğu şeyler doğrultusunda İngilizce öğrenmeye ciddi bir eğilim var.

shutterstock_157173881

 

 

Yurt dışında İngilizce eğitiminde ilk dersi sokakta görüyoruz desek yanlış olmaz. Ve bu kursa başladıktan sonra da bahsettiğimiz sokağın katkısı orada yaşadığınız sürece devam etmektedir. Bu eğitime devam ettikten sonra yaşadığınız ülkeye döndüğünüzde bu sokak eğitiminin daha çok farkına varacaksınız.

ballutta-bay

 

İngilizce eğitim konusunda dünyanın en popüler noktalarından biri Malta’dır. Resmi dillerinin içinde İngilizce de dâhil olan Malta, turistik bir ülke olma özelliğine sahip ve Malta’da bir çok yer UNESCO Dünya Mirası listesindedir.

 

ble-grotto

 

Malta dil okullarıyla ünlüdür desek yanlış olmaz. Bu okullardan birçoğu iyi derecede eğitim vermektedir. Malta İngilizce dil okullarından biri de İngiltere’den profesyonel bir ekibin birkaç yıl önce açtığı Maltalingua Dil Okulu’dur. Maltalingua hem yüksek düzeyde eğitim, hem de bir butik okul düzeyinde de eğitim vermektedir.

 

school-team-eaquals

 

Bu okulda yetişkin öğrencilerin yanı sıra 8-17 yaş arası çocuklar için de İngilizce eğitimi verilmektedir. Yetişkin öğrenciler için geniş bir kurs yelpazesi sunulmaktadır. Genel İngilizce kursu bulunduğu gibi IELTS sınavına hazırlık kursu da bulunmaktadır. İsteğe bağlı haftada 20 saat standart İngilizce kursu veya haftada 30 saat hızlandırılmış İngilizce kursu da verilmektedir. Ayrıca sınıflarda toplu eğitimin yanı sıra bireysel eğitim de almak mümkün.

 

lesson-with-johnatan

Maltalingua, Malta’nın turizm açısından popüler bir şehri olan St. Julian şehrinde bulunuyor. St. Julian şehri renkli olmasıyla beraber, diğer şehirlere ulaşım kolaylığı ile de çoğu insanın eğitim için tercih ettiği şehirlerden biridir.

 

school-premises

 

Malta’da hem iyi bir eğitim, hem de güzel bir deneyim  yaşamak isterseniz Maltalingua’nın kapıları sizler için her zaman açıktır.

 

pool

 

Daha fazla bilgi almak Maltalingua’nın Türkçe web sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

http://www.maltalingua.com.tr/

lesson

 

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Nazlı Kocaçınar

Adım Nazlı Kocaçınar. 30 Temmuz 1994 Tekirdağ doğumluyum, İstanbul’da yaşıyorum. Bahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde eğitimim hala devam ediyor....

Kapat