Ayvalık’ta Kültür Sanat Günleri Başlıyor!

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi tarafından kültür sanat günleri düzenleniyor. Etkinlikler 21-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Müzik, edebiyat, resim, fotoğraf ve dans alanlarında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak kültür sanat günlerinde; atölyeler, söyleşiler, paneller ve sergiler düzenlenecek.

Kültür sanat günleri, bugün saat 16.30’da Ayvalık Muhabbet Sokağı’ndaki galeride yazar ve şair Sabahattin Ali adına düzenlenen fotoğraf sergisi ile başlayacak.


Etkinlik genelinde ise; İzmir Devlet Opera ve Balesi, Ressam Muzaffer Akyol, Uygur Tiyatrosu, Mask Atölyesi’yle Eylem Sürer, yazar Doğan Hızlan, yazar Ali Canip Olgunlu, ses sanatçıları Aysun – Ali Kocatepe, fotoğraf sanatçısı Önder Aksoy, müzisyen Doğan Canku’nun yanı sıra Ayvalık Müzik Derneği ve Ayvalık Belediyesi Mesut Duran Derneği ve müziyen Haluk Levent yer alacak.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Doğayla Özgürleşen Kadınlar / Michaela Meadow

Kadınların özgür ve çıplak olduğu anları fotoğraflayan Michaela Meadow, oluşturduğu teknikle sıcak ve doğal alanlar yaratıyor. Onun yarattığı çıplaklık, kapitalizmin...

Kapat