Biletleri 1 Saat İçinde Tükenen Festival ‘Glastonbury’ Pek Çok Ünlü İsme Ev Sahipliği Yapacak!

2017 Haziran ayında İngiltere’de gerçekleştirilecek olan ‘Glastonbury Festivali’nin biletleri, satışa çıkmasının ardından 1 saat içinde tükendi.

Festival biletlerinin satışta olduğunu öğrenenler sitede büyük bir yoğunluğa sebebiyet vererek, sitenin zaman zaman çökmesine neden oldular. 1 saat içinde tükenen biletlerden alamayanlara ise müjdeli haber! Festival tarihine yakın, 2017 bahar aylarında ikinci el biletlerin satışı yapılacak. Bilet almak için bir fırsata daha sahip olan müzikseverlere bilet satış tarihleri festivalin internet adresinden duyurulacak.

Bu kadar ilgi gören festivalde kimler olacak?

Önemli açık hava festivalleri arasında yer alan ‘Glastonbury Festivali’nde sahne alacak isimlerin henüz kesinleşmiş olmamasına rağmen Guns N’ Roses, Kasabian, Radiohead, The Stone Roses, Lady Gaga ve Daft Punk gibi isimlerin festivalde olması planlanıyor.

Merakla beklenen festival 21-25 Haziran tarihleri arasında İngiltere’de gerçekleştirilecek.

glastonbury-festival1

glastonbury-festival-overview940px

glastonbury-festiva-3

Festival goers attend concerts at the Pyramid Stage  during the third day of the Glastonbury Festival of Contemporary Performing Arts near Glastonbury, southwest England, on June 28, 2013. (Andrew Cowie/Getty Images)

glastonbury-festiva-5

glastonbury-festiva-2

 

 

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Adalet Ağaoğlu’nun Kaleminden ‘Kozalar’ Oyunu 23 Şubat’ta Sahnede!

Türk edebiyatının önemli yazarlarından Adalet Ağaoğlu'nun kaleme aldığı 'Kozalar' oyunu, Ayşenil Şamlıoğlu rejisiyle 23 Şubat'ta izleyiciyle buluşuyor. Demet Evgar, Binnur...

Kapat