Bir Ağaçtan Bir Hayvan Resmedilebilir Mi? Alfred Basha

Sanat; yaratıcılığın özgürce koşturabildiği bir alandır. Yani, zihnimizde canlanan her şeyi sanat ile sergileyebiliriz. Bu teoriden yola çıkan Alfred Basha, harika illüstrasyonlar ile karşımıza çıkıyor.

Sanatçı son illüstrasyon serisinde, doğal dünyanın büyüleyici atmosferini kullanarak hayvan siluetleri çizmiş. Ağaçlardan tilki ve sincap, bir ormandan vahşi bir bozayı silueti yaratan Basha’nın illüstrasyonları gerçekten görülmeye değer sanat eserleri olmuş. O halde, lafı çok fazla uzatmadan siz değerli takipçilerimizi bu harika sanat eserleriyle baş başa bırakıyoruz.

Mutlu Pazarlar!

Bünyamin Özcan

Pamukkale Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, İngilizce Öğretmeni. Edebiyat seven, fotoğraf çeken, doğa ile içi çe olmayı seven bir Sanat Karavanı yazarı. Amatör olarak tiyatro ve pantomim ile uğraşmışlığı var. Dolayısıyla tiyatro oyunları izleyip, eleştirmeyi sever. Hayatın anlamını kitaplarda aramaya devam ediyor.

Mutlaka Bakınız  HARRY POTTER SERİSİNDEKİ TÜM BÜYÜLER TEK VİDEODA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
‘The Handmaid’s Tale’ (Damızlık Kızın Öyküsü) Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Margaret Atwood'un 1985 yılında basılan kitabı 'The Handmaid's Tale'dan aynı adla sinemaya uyarlanan filmin fragmanı yayınlandı. 'Damızlık Kızın Öyküsü' adıyla...

Kapat