Bir Ağaçtan Bir Hayvan Resmedilebilir Mi? Alfred Basha

Sanat; yaratıcılığın özgürce koşturabildiği bir alandır. Yani, zihnimizde canlanan her şeyi sanat ile sergileyebiliriz. Bu teoriden yola çıkan Alfred Basha, harika illüstrasyonlar ile karşımıza çıkıyor.

Sanatçı son illüstrasyon serisinde, doğal dünyanın büyüleyici atmosferini kullanarak hayvan siluetleri çizmiş. Ağaçlardan tilki ve sincap, bir ormandan vahşi bir bozayı silueti yaratan Basha’nın illüstrasyonları gerçekten görülmeye değer sanat eserleri olmuş. O halde, lafı çok fazla uzatmadan siz değerli takipçilerimizi bu harika sanat eserleriyle baş başa bırakıyoruz.

Mutlu Pazarlar!

Bünyamin Özcan

Pamukkale Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, İngilizce Öğretmeni. Edebiyat seven, fotoğraf çeken, doğa ile içi çe olmayı seven bir Sanat Karavanı yazarı. Amatör olarak tiyatro ve pantomim ile uğraşmışlığı var. Dolayısıyla tiyatro oyunları izleyip, eleştirmeyi sever. Hayatın anlamını kitaplarda aramaya devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
‘Godot’yu Beklerkeni Beklerken’ Sahnede

İki talihsiz erkek oyuncu Ester ve Val, bir tiyatroda “Godot’yu Beklerken” adlı oyun oynanırken, oyunda görevli aktörlerin yedeği olarak sahne...

Kapat