Bir Kutu Kitap, 9 ayda 10.000 kutu göndermeyi başardı

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında Biryudumkitap kurucusu Alparslan Demir ve Enes Çakır tarafından kurulan abonelik modelli e-ticaret girişimi Bir Kutu Kitap, edebiyatseverlere farklı pencereler açmaya büyüyerek devam ediyor.

2019 başında yani 18. ayında toplamda 10.000 kutu göndermiş olmayı 9. ayın sonunda gerçekleştiren Bir Kutu Kitap, bugüne kadar 9 farklı kutuyu binlerce abonesine ulaştırmayı başardı. Ayrıca geçtiğimiz hafta eski kutularını geleneksel e-ticaret yöntemiyle de satışa açarak, abone olmadan da sınırlı sayıdaki kutuların satın alınması mümkün hale gelmiş. Bunun abonelik modeline alternatif oluşturmaktan ziyade, yeni abonelerin eski kutuları da satın alma taleplerini karşılamak için yapıldığını belirtmekte fayda var.

Şu anda aylık aktif abone sayısı 1400’ü aşan Bir Kutu Kitap, çocuk ve tarih kitapları ile hediyelik özel kutular başta olmak üzere yeni kategorilerde büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

 

Mutlaka Bakınız  Raşel Meseri İle Keyifli Bir Söyleşi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
DİLEDİĞİNİZCE ÇALABİLECEĞİNİZ SOKAK PİYANOLARI

İngiliz sanatçı Luke Jarram; insanların tanımadıkları insanlarla -birebir iletişim kurmasalar bile- aslında birlikte çok zaman geçirdiklerini anladığında, bir şeyler yapması...

Kapat