Brad Pitt’ten Yeni Film!

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Brad Pitt, Tommy Lee Jones ile başrolleri paylaşacağı ‘Ad Astra’ filmiyle beyazperdeye geri dönüyor.

Fight Club, Mr. & Mrs. Smith, Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi gibi filmlerle dünyanın en başarılı aktörlerinden biri olan Brad Pitt, çok sayıda ödül kazanarak bu başarısını taçlandırmıştır. Şimdi yeni bir film projesine başlayacak olan Pitt, başrolü usta oyuncu Tommy Lee Jones ile paylaşıyor. Yönetmenliğini James Gray’in üstleneceği bilim-kurgu tarzındaki filmin senaryosu da James Gray-Ethan Gross ortaklığıyla kaleme alındı.

‘Ad Astra’ adlı filmde Tommy Lee Jones, 20 yıl önce oğlunu (Brad Pitt) Neptün’deki dünya dışı canlıları araştırması için terk eden bir baba rolünü üstleniyor. Pitt’in canlandırdığı Roy McBride karakteri ise yıllar sonra babasına ne olduğunu araştırmak için yola düşüyor. Yapımına Eylül ayında başlanacak filmin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Tommy Lee Jones

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Denizli’nin Saklı Cennetleri: Hierapolis Antik Kenti

Karia(Karya) Bölgesi’nin sınırlarında yer alan Laodikeia ve Tripolis Antik Kentleri’ne komşu olan Frigya şehri Hierapolis’e konuk oluyoruz. “Beyaz Kale” olarak...

Kapat