Chill Out Festival’in 2017 Programı Açıklandı!

Bu yıl 20-21 Mayıs tarihlerinde Life Park’ta gerçekleşecek Chill Out Festival’inde sahne alacak isimler açıklandı. 12 senedir düzenlenen festival bu yıl da geniş bir sanatçı programıyla dinleyici karşısına çıkıyor.

Artfulliving’de yer alan habere göre, katılımcılarına doğa ile baş başa, eşsiz konser atmosferi yaşatan festivalde, konserlerin yanı sıra alışveriş alanları yer alıyor ve kültür sanat etkinlikleri düzenleniyor. Bu seneki programdaki isimler ise şöyle: Akatana, Alafia, Atom, Baby Vulture, Be Svendsen, Burnt Friedman, Canson, Chaim, Culde De Song Cymande, Dollkraut, Hubble, Hyenah, Jacques Jose Gonzalez, Jigurtha, La Yegros, L’imperatrice, Masayoushi Fujita & Jan Jelinek, Matthias Meyer, Mop Mop, Moscoman, Nicola Cruz, Oceanvs Orientals, Pattern Drama, Petre Inspirescu, Romare, Sainte Vie, Satori, Sebastian Casanova, Skye & Ross (Morcheeba), The Tiger Lillies, Tony Allen & Afrobeat Orchestra, Unders, Al York, Cantanca, Cem&RG, Islandman, Kıyı Müzik, Nusaibin, Mayor, Rain Lab, Soul Sisters, Styl-ist, Valley’s Echo ve Violations Radio. Biletler biletix’ten temin edilebilir.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Türk Siyasi Tarihi Darbe Fotoğrafları

Türk siyasi tarihine damga vurmuş darbe fotoğraflarını sizler için derledik. 1960 Darbesi Anadolu Ajans Arşiv James Burke Jim Pringle Jim...

Kapat