Daniel Craig Yeniden James Bond Olacak!

Dünyaca ünlü İngiliz aktör Daniel Craig, 2019 yılında vizyona girecek olan yeni James Bond filminde tekrar ünlü ajanı canlandıracağını açıkladı.

James Bond serisinin 25’inci filminde yeniden 007 James Bond’u canlandıracağını doğrulayan Craig, katıldığı tv şovunda sözlerine şöyle devam etti: “Bu konuda biraz ağzı sıkı davrandım. Tüm gün boyunca röportajlar veriyordum ve insanlar bana bunu soruyordu. Çekingen olmayı tercih ettim. Ama eğer doğruları konuşacaksam sana söylemeliymişim gibi hissediyorum.” The Late Show’da Stephen Colbert’in 2filmde oynayıp oynamayacağına dair2 sorusunu yinelemesinin üstüne ünlü aktör, “evet” cevabını vererek, serinin yeni filminde rol alacağını doğrulamış oldu.

James Bond serisinde son kez yer alacağının da sinyallerini veren oyuncu, “Bence artık tamam. Mutlu bir şekilde sonlandırmak için sabırsızlanıyorum” ifadesinde bulundu.

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dövme Sanatına Bakışınızı Değiştirecek 7 Türk Dövme Sanatçısı

İnsan bedenine ölümsüz bir sanat eseri bırakmak çok kolay bir şey değildir. Yüzlerce kişiye hayatları boyunca taşıyacakları, onlar için anlamlı...

Kapat