DENİZ KABUKLARINA SAKLANAN KEDİLER

deniz-kabuklari-1

”Hayat iniş çıkışlarla dolu fakat sanat her zaman sabit ve kalıcı olmuştur.” 

Stephen Eichorn

Deniz kabukları dekoratif görünümlerinin ardında, deniz hayatının muhteşem güzellikteki canlısı. Denizlerde çeşitli şekillerde karşımıza çıkan deniz kabuklarını sanatla birleştiren Stephen Eichhorn, bir kedi dergisi olan ‘Puss Puss’ için deniz kabuklarıyla  kedilerin kolajını yaparak gülümsememizi sağlıyor.

Stephern Eichhorn oluşturduğu konsepti şu şekilde açıklıyor: ”Birkaç yıl önce kedilerle bitkileri bir araya getiriyordum. Deniz kabukları ve taşlarla ilgili kitaplar almıştım ve kedilerle onları bir araya getireceğimi planlamamıştım. Stüdyoda farklı bir iş için çalışırken onları kolajlamak bir anda aklıma geldi.” Böylece Eichorn, ‘Puss Puss’ dergisi için ideal bir sanatçı haline dönüşmüş oldu. 

deniz-kabuklari-2

deniz-kabuklari-3

Bir kedi aşığı olan Stephen Eichorn, ‘Bir sanat olarak kediler ve evcil hayvanların bendeki yeri bambaşka, kedim Kevin’e aşığım’ diyerek kedilere olan sevgisinin sebebini vurgulamış.

deniz-kabuklari-4

deniz-kabuklari-5

deniz-kabuklari-6

deniz-kabuklari-7

deniz-kabuklari-8

deniz-kabuklari-9

deniz-kabuklari-10

deniz-kabuklari-11

deniz-kabuklari-12

deniz-kabuklari-13

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
141226_7603_pikachu
Bazı Şeylerin Yaşta Değil Başta Olduğu Gerçeği

Özellikle bu son günlerde art arda insanlığımızı sorgulatacak bir çok olay yaşadık. Konuşarak anlaşabilme yeteneği olan biz insanlar, birbirimizle yetinmeyip derdini...

Kapat