Dünyaca Ünlü Şarkıcı ‘Prince’in Daha Önce Yayınlanmamış Fotoğrafları Paylaşıldı!

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Prince’in, 7 Haziran’daki doğum günü şerefine daha önce yayınlanmamış fotoğrafları gün yüzüne çıkartıldı.

‘Raspberry Beret’ , ‘Little Red Corvette’ gibi şarkılarıyla tanınan, Rolling Stone’ dergisinin düzenlediği ‘Tüm Zamanların En İyi 100 Sanatçısı’ listesine girmeyi başaran sanatçı, 21 Nisan 2016’da hayatını aşırı doz uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetmişti. Sanatçının yaşamı boyunca hiçbir yerde yayınlanmayan fotoğrafları bu yılki doğum gününde sevenleriyle paylaşıldı.

Oscar ödüllü şarkıcının gizli kalan fotoğrafları, eski dostu Nicole Nodland tarafından paylaşıldı. Fotoğrafların arasında Prince’in 1994 yılında ailesini ziyaret için gittiği Minnesota’da çekilmiş kareler ve Symbol albümü, turne dönemine ait kareler yer alıyor.

Fotoğrafları gün yüzüne çıkaran Nicole Nodland Prince hakkında, ”Bu derin kayıp için hala çok üzgünüm, eminim benim de yaptığım gibi onunla ilgili bir çok bilinmeyen, görülmeyen fotoğraf ve detay bundan sonra paylaşılacaktır. Prince, müziğiyle bir şekilde gizemini ve aurasını yaymaya devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali Başlıyor

Kadıköy Belediyesi tarafından 14 yıldır aralıksız düzenlenen festival, 5 Ağustos Cuma akşamı başlıyor. Festival bu yıl, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nun Ben Eskiden...

Kapat