Elton John, EXPO 2016 Antalya’da Konser Verdi!

elt

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Elton John, EXPO 2016 Antalya’da konser verdi.

Başarılı müzisyenliğinin yanı sıra sahne kostümleriyle de akıllarda yer edinen John, EXPO 2016 Antalya’daki konserinde siyah kırmızı kostümü ve kırmızı ayakkabılarıyla izleyicilerin beğenisini topladı.

Türkiye’nin içinde olduğu son durumlar nedeniyle Türkiye’deki konserlerini iptal eden Sting, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü şarkıcılara “Ne kaçırdığınızın farkında değilsiniz.” diyen John, en keyifli zamanı burada geçirdiğini de sözlerine ekledi. Konserin ilerleyen zamanlarında sahnede yaptığı konuşmada ise “Türkiye’de olduğumuz için çok mutluyuz. Burada olmayı dört gözle bekliyorduk. Bu şarkıyı size ve Türkiye’ye ithaf etmek istiyorum. Ve etkinliklerini iptal edip buraya gelmeyenlere de lafım var. Ne kaçırdığınızın farkında değilsiniz. Tamam mı? En iyi vaktimizi burada geçirdik. Ne kadar teşekkür etsek az. Tanrı Türkiye’yi kutsasın.” ifadelerini kullandı.

elt2

expo2016

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
çin tapınakları rock yıldızı oluyor..8
Çin Tapınakları Rock Yıldızı Oluyor

Çinli sanatçı Du Kun eserlerinde tema olarak rock yıldızlarını kullanmakta. Pekin’ de yaşayan sanatçı; müziğin yaratılması, şöhretin yönleri, sanatçı aurası...

Kapat