En İyi Yönetmen Ödüllü Film ‘Gelecek Günler’ 28 Nisan’da Vizyonda!

Yönetmenliğini Mia Hansen-Love’ın üstlendiği, Berlin Film Festivali’nin ‘En İyi Yönetmen’ ödülüne layık görülen ‘Gelecek Günler’ (Things to Come), 28 Nisan’da vizyona giriyor.

Rotten Tomatoes tarafından 2016’nın Yabancı Dilde En İyi Filmi seçilen ‘Gelecek Günler’, Isabelle Huppert’ın başarılı oyunculuğuyla birleşerek seyirciye etkileyici bir hikaye sunuyor. Time, Rolling Stone, New York Times gibi prestijli yayınlar tarafından da büyük beğeni toplayan film, 28 Nisan’da Başka Sinema kapsamında Türkiye’de vizyona giriyor.

”Nathalie, iki çocuklu, uzun süredir evli bir felsefe öğretmeni. Yaşlı ve ilgi bekleyen annesi, çok sevdiği işi ve yolunda giden evliliği arasında üçe bölünmüş hayatı yavaş yavaş değişmeye başlıyor. Nathalie, orta yaştan sonra hayatın getirdiği değişiklilerle geleceğini nasıl kuracaktır? Berlin’de bu yıl ana yarışmanın gözde filmlerinden Gelecek Günler, hayatın gündelik akışını heyecanlı kılan bir senaryo ve yönetmenliğe sahip, akıllara kazınan bir karakter dramı.”

Filmin fragmanı:

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Fatih Albümleri ve Siyah Kalem Bilmecesi

1-Bilinmezin Başlangıcı: Fatih Albümleri 2152, 2153, 2154, 2160. İlk bakışta sıradan gibi görünen bu sayılar, kulağa fazla iddialı gelebilir ama...

Kapat