En İyi Yönetmen Ödüllü Film ‘Gelecek Günler’ 28 Nisan’da Vizyonda!

Yönetmenliğini Mia Hansen-Love’ın üstlendiği, Berlin Film Festivali’nin ‘En İyi Yönetmen’ ödülüne layık görülen ‘Gelecek Günler’ (Things to Come), 28 Nisan’da vizyona giriyor.

Rotten Tomatoes tarafından 2016’nın Yabancı Dilde En İyi Filmi seçilen ‘Gelecek Günler’, Isabelle Huppert’ın başarılı oyunculuğuyla birleşerek seyirciye etkileyici bir hikaye sunuyor. Time, Rolling Stone, New York Times gibi prestijli yayınlar tarafından da büyük beğeni toplayan film, 28 Nisan’da Başka Sinema kapsamında Türkiye’de vizyona giriyor.

”Nathalie, iki çocuklu, uzun süredir evli bir felsefe öğretmeni. Yaşlı ve ilgi bekleyen annesi, çok sevdiği işi ve yolunda giden evliliği arasında üçe bölünmüş hayatı yavaş yavaş değişmeye başlıyor. Nathalie, orta yaştan sonra hayatın getirdiği değişiklilerle geleceğini nasıl kuracaktır? Berlin’de bu yıl ana yarışmanın gözde filmlerinden Gelecek Günler, hayatın gündelik akışını heyecanlı kılan bir senaryo ve yönetmenliğe sahip, akıllara kazınan bir karakter dramı.”

Filmin fragmanı:

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Boyalardan Video Oluşturan Adam: Thijme TerMaat

Hollanda'nın kuzeyindeki küçük bir kırsal köyde 1987 yılında dünyaya geldi. Büyük bir çiftlikte üç aile yaşıyorlardı. Altı yetişkin ve altı...

Kapat