Ethem Onur Bilgiç

Adım Ethem Onur Bilgiç. 13 Temmuz 1986 doğumluyum. Moda – Kadıköy / İstanbul’da yaşıyorum. Mimar Sinan GSÜ Grafik Tasarım öğrencisiyim. Çocukluktan beri biraz elimin çizime yatkın olduğunu biliyordum ama gerçek anlamda lise bittikten sonra çizim yapmaya başladım. Güzel Sanatlar okumaya karar verdikten sonra ciddi bir mesai harcadım. Üniversitede ilk yılımda Ralph Steadman’ın söyleşisine gitmem bu işteki dönüm noktam oldu.
Aklıma bir şey geldikçe küçük notlar alıyorum. Boş zaman buldukça bu fikirleri geliştirmeyi seviyorum. Sanırım iyi yaptığım bir şey buldum ve bu işleri yapmayı seviyorum. İnsan sevdiği işle uğraşması önemli.
Dergiler için konu illüstrasyonları, yayınevleri için kitap için illüstrasyonlar ve kapak tasarımları, kısa canlandırma film, festivaller ve reklam ajansları için afişler, reklam ve ilan illüstrasyonları yapıyorum. Şimdilik planladığım ve üzerinde kafa yorduğum bir çizgi roman serisi ve bir kısa film var.

ETHEM ONUR BİLGİÇ’E AİT ÇALIŞMALAR

3
4
8

9
10
18
27
30
48
61
65
68
70
75
90
92
93
94
96
35

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Lev Tolstoy’dan Mükemmeliyetçi Hayat Kuralları

“Beni acı bir şüphe yakaladı. Bütün bunlar hiç anlatılmasa herhalde daha iyi olacaktı. Belki de anlattıklarım, her ruhun derinlerinde uyuklayan...

Kapat