‘Ezhel Yeni Single’ı ‘İmkansızım’ı Müzikseverlerle Buluşturdu!

Reggae müziği hip-hop ile harmanlayarak ortaya farklı bir tarz çıkaran Ezhel, yeni single çalışması ‘İmkansızım’ı müzikseverlerle paylaştı.

İlk albümü ‘Müptezhel’i geçtiğimiz mayıs ayında yayınlayan Ezhel, son dönemde Türkiye müziğinin en çok konuşulan isimlerinden biri. Albüm sonrası paylaşılan ilk single olan ‘İmkansızım’a, ilk olarak Blu Tv’de yayınlanan 7Yüz adlı dizide yer verildi.


Yaptığı müziğin türünü ‘AnatolianUrbanCore/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap’ olarak tanımlayan Ezhel, yeni single’ı ‘İmkansızım’ hakkında DHA’ya konuştu. Ezhel, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Albümden sonra ilk single çalışmamız “İmkansızım” oldu. Bu şarkı ilk olarak 7Yüz dizisinde kullanılmıştı. Bugün de single olarak dijital platformlarda yayınlandı. “İmkansızım” için yeni albümün habercisinden öte yeni single’ların habercisi diyebiliriz. Boş durmuyoruz, çalışmalarımız hep devam ediyor. Yine bazı dizilerle de projelerimiz olacak.”

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Salvador Dali’nin Hiçbir Yerde Görmediğiniz Alice Harikalar Diyarında Çizimleri

Salvador Dali’nin 'Alice Harikalar Diyarında' için çizimler yaptığını biliyor muydunuz? 1969 yılında Random House isimli yayınevi, Lewis Caroll’un ünlü eseri,...

Kapat