Fatih Akın’ın Son Filmi ‘In The Fade’den (Solgun) Yeni Fragman!

Duvara Karşı, Yaşamın Kıyısında gibi filmleriyle tanınan, Türk asıllı Alman yönetmen Fatih Akın’ın son filmi ‘In The Fade’den (Solgun) yeni bir fragman daha paylaşıldı.

26 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştiren Fatih Akın’ın son filmi ‘In The Fade’ (Solgun) filminden ikinci fragman sinemaseverlerle paylaşıldı. Başrolünde ünlü oyuncu Diane Kruger’ın yer aldığı filmde Kruger’ın yanı sıra Numan Acar, Ulrich Tukur, Johannes Krisch, Denis Moschitto ve Samia Chancrin gibi isimler de rol alıyor.

Filmde, Neonaziler tarafından düzenlenen bir terör saldırısında eşini ve oğlunu kaybeden Alman bir kadının hikayesi anlatılıyor. Film, yaşadığı acılar sonucunda Katja’nın (Diane Kruger) almak istediği intikam noktasına odaklanarak ele aldığı konuyla dikkat çekiyor.

Almanya’nın ‘yabancı dilde en iyi film’ Oscar adayı olan ‘In The Fade’ Solgun, 58. Cannes Film Festivali’nde başrol Kruger’a ‘en iyi kadın oyuncu’ ödülünü kazandırmıştı.

İşte filmden yeni fragman:

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Alt Tarafı Dünyanın Sonu: It’s Only the End of the World

“İşte 10 yıl sonra... Aslında tam olarak 12 yıl sonra buradaydım. 12 yıllık yokluğumun ardından... Tüm korkularıma rağmen, onları ziyaret...

Kapat