Fırçaların Ruhu : Rebacca Szeto

Sanat, ruha dokunuşu ile içine hapsediyor bizleri. Bazı sanatçıların bu dokunuşlarını daha çok hissedebiliyoruz. Eserlerinde ömürlerini tamamlamış malzemeleri kullanarak yeni soluklar yakalayan Rebecca Szeto bunlardan biri.

Eski boya fırçalarının ahşap kısımlarına hayat veriyor San Fransisco’da yaşayan sanatçı. Ruhunu karanlıklarını ve güzelliklerini yansıtırken bu yüzler kimi zaman ünlü tabloların sembolleri kimi zaman tanınmış kadınlar ,düşesler, dansçılar oldu.
Boya fırçası sapında sizi izleyen bir göz, çok şık bir düşes, hayranı olduğunuz bir sanatçının eseri, bir rahibe ve dahasını görmek istiyorsanız Rebecca Szeto doğru adres.

Sanatçının çalışmalarına http://rebeccaszeto.com/sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-1

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-2

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-8

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-5

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-13

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-12

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-3

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-14

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-4

Fırcalarin-Ruhu-Rebacca-Szeto-6

 

Uğur Demirbilek

Muğla Üniversitesi Dış Ticaret Programından mezun oldum. Gaziantep Üniversitesi Ekonomi Bölümünü son sınıfta bıraktım şuan Gümrük Memuru olarak (Antalyada) çalışmaktayım. Karikatür çizen, amatör fotoğrafla uğraşan bir gezginim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Moğolistan’da Geyiklerle Geçen Hayat

Fotoğrafçı ve bilim adamı Hamid Sardar-Afkhami ,bizlere Kuzey Moğolistan’da yaşayan göçebe Duha insanlarının gün be gün göç ederken sürülerine nasıl...

Kapat