‘Game of Thrones’un Mobil Oyunu Yapıldı!

David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan, HBO’nun dünyaca ünlü dizisi Game of Thrones bu kez mobil oyun haline getirildi.

HBO ve Warner Bros. Ortaklığında, Turbine tarafından hazırlanan ‘Game of Thrones: Conquest”( Taht Oyunları: Fetih)’ adlı oyun yıl sonunda Game of Thrones severlerle buluşacak.

Game of Thrones’un resmi oyunu  ‘Game of Thrones: Conquest”( Taht Oyunları: Fetih)’, oyunculara Westeros’ta kendi yaşam alanlarını kurma şansı verecek ve yedi krallıkta hüküm sürmeyi sağlayan Demir Taht için savaşmalarını sağlayacak.


Android ve İOS mobil işletim sistemlerini destekleyen cihazlarda oynanabilecek oyun, dizinin popüler karakterleri Deanerys Targanyen, Tyrion Lannister, Jon Snow gibi isimlere de yer verecek.

Yıl sonunda piyasaya çıkması beklenen oyun hakkında önceden fikir edinmek, kayıt yaptırmak ve çeşitli indirimler kazanmak için oyunun web sitesine göz atabilirsiniz.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bildiğiniz Yedi Ülkenin Bilmediğiniz Sembol İçecekleri

Geleneksel ve sosyal medyada, ülkelerin milli içecekleri olarak genellikle alkollü içecekler yazılıp çizilir. Dünya çapında alkol tüketimi ve endüstrinin büyüklüğü...

Kapat