George R. R. Martin’in Yeni Dizisi ‘Nightflyers’ (İlk Fragman)

Dünyaca ünlü televizyon dizisi ‘Game of Thrones’un yazarı George R. R. Martin’den yeni dizi geldi. Yazarın bilim kurgu romanından diziye uyarlanan ‘Nightflyers’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Milyonlarca hayranı olan Game of Thrones dizisinin yaratıcısı George R. R. Martin, sevenlerine yeni dizi müjdesini geçtiğimiz aylarda vermişti. Aralık 2017’de konuşulmaya başlanan yeni dizi ‘Nightflyers’ hakkında detaylı bilgiler ve dizinin ilk fragmanı paylaşıldı.

George R. R. Martin’in 1980 yılında kaleme aldığı aynı adlı romandan diziye uyarlanan ‘Nightflyers’ın çekimlerine 2018 sonbaharında başlanacak. Syfy kanalında yayınlanacak 10 bölümlük uzay-korku dizisinde, bir grup bilim insanının tesadüf eseri 75 yıl sonrasından gelen bir yaratıkla karşılaşması anlatılacak.

Dizide Gretchen Mol, Eoin Macken, Maya Eshet, Sam Strike ve Jodie Turner-Smith gibi isimler rol alacak. Dizinin yayınlanma tarihi ise henüz bilinmiyor.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Mutlaka Bakınız  'Tereddüt' Filmi Batum'dan İki Ödülle Döndü!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Karl Marx’ın Hayatını Anlatan Roman, Televizyona Uyarlanıyor!

20. yüzyılın önemli filozof ve ekonomisti Karl Marx'ın hayatının anlatıldığı 'Love And Capital' adlı biyografik roman, televizyon dizisi haline getiriliyor....

Kapat