‘Good Time’ın Yönetmenlerinden Yeni Film!

2017 yapımı gerilim filmi ‘Good Time’ın yönetmenliğini üstlenen Ben Safdie ve Josh Safdie yeni bir filme imza atmaya hazırlanıyor.

Başrolünde Robert Pattinson’ın yer aldığı ve oyunculuğuyla akıllara kazındığı film ‘Good Time’ın (Soygun) ardından Safdie kardeşler yeni film hazırlığında. Hollywood’a transfer olan yönetmenler, bu kez bir süper kahraman filmiyle beyaz perdeye geri dönecek.


Uncut Gems adlı yeni filmle ilgili çalışmalara başlayan kardeşlerden Josh Safdie, The Independent’a yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Uncut Gems eskisinden çok daha büyük bir prodüksiyona sahip olacak. Stüdyo bizden bu popüler çizgi roman kitabı üzerine fikir geliştirmemizi istedi. Biz remake’ini yapmak istedik ama stüdyo bizden devam filmi istediğini söyledi ve kabul etmedik. Ancak stüdyo sisteminde çalışmak ilgimizi çekiyor. Hayatımda bir ay öncesini bile planlayarak yaşayamazken şimdi 18 ay sonrasında bitirmem gereken planlı ve takvimli bir işin içine girdim. Zamanlama çok zor ama 18 ay sonra filmi tamamlamış olmayı umuyoruz.”

Robert Pattinson -Ben Safdie- Josh Safdie

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Mutlaka Bakınız  Almanya'dan Fazıl Say'a Büyük Ödül!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Tasarlanan Bir Ölüm: İntihar & Édouard Levé

“Ağustos ayında bir cumartesi günü, üstünde tenis giysileri, yanında karın, evinden çıkıyorsun. Bahçenin ortasına geldiğinizde, raketini evde unuttuğunu söylüyorsun ona....

Kapat