Güneş Şehri San Diego

gunes-sehri-san-4

San Diego hayat stratejisi: Açık havada bol bol zaman geçirmek!

-Sörf Yapın

Dalgaları yakalamak için favori yerimiz mi? Profesyoneller için ideal , ıssız bir koy olan Black’s Beach. Buraya varmak da ayrı bir heyecan. Yoldan suya kadar dik bir patikadan 10 dakika yürümeniz gerekiyor.

gunes-sehri-san-1

-Tadın

Kent sakinleriyle Oscar’s’da sıraya girin. Pacific Beach’in kuzey kesiminde yer alan bu cazip tako mekânında, San Diego’nun alâmetifarikası füme balıklı tako, avokado ve ev yapımı üç farklı salsa sos ile servis ediliyor.

www.oscarsmexicanseafood.com

gunes-sehri-san-3

-Rahatlayın

Zen bir ortamda kafa dinlemek için, doğruca Encinitas’daki Budist mekanı Self-Realization Fellowship’in özenle bakılmış bahçelerine doğru yol alın. Pasifik manzaralı meditasyon bankları ve koi havuzları sizi bekliyor.

gunes-sehri-san-2

-Görün

İster sahil boyu uzanan kayalıklarda yürüyüş yapın, ister bir battaniye yayıp üzerinde piknik. 68 dönümlük Sunset Cliffs Naturel Park’da olağanüstü akşam manzarasının ve ara ara kendini gösteren yunusların keyfine nasıl varacağınız tamamen size kalmış.

gunes-sehri-san-5

-İçin

Ahşap platform üstündeki nefis konumu ile Tower23 Oteli’nin şık barı Jrdn, stilli bir kitleyi çekiyor. Onları öğleden sonranın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar negroni ve mangolu-acı biberli margarita içerken bulabilirsiniz.

www.jrdn.com

 

Kaynak :

http://www.travelandleisure.com/

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hula-01
Sörf Tahtasını Palet Olarak Kullanan Sanatçı: Sean Yoro

Hula adıyla bilinen sanatçı Sean Yoro, alışılmışın aksine kendi ilgi alanı doğrultusunda sanatını icra ediyor. Sörf tahtası üzerinde, dalgaların hafif...

Kapat