Harry Potter Geliyor!

harry-potter-geliyor

Harry Potter deyince hangimizin içi sızlamıyor ki? Bir nesil bu efsanevi macera ile büyüdü. 11 yaşındaki milyonlarca çocuk büyücülük okuludan gelecek mektubu bekler oldu. Mektup gelmese de yine de umutla bekledik. Büyüdük. Harry Potter her zaman içimizde kaldı. Beklediğimiz müjdeli haber geldi: Sekizinci kitap temmuzda raflardaki yerini alıyor.

Öncesinde hikaye sadece tiyatro oyunu olarak düşünülürken, ardından oyunun kitaplaştırılacağı haberi geldi. Hikaye kaldığı yerden, yani Dokuz Üç Çeyrek peronundan çocukları uğurladığımız yerden devam edecek. İki bölüm olarak sergilenecek oyun hem Harry Potter’in okul öncesi yaşamına değinecek hem de Harry Potter’in oğlu Albus’un maceralarını anlatacak.

Kitabın, tiyatro oyunu olarak mı yoksa roman niteliğinde mi olacağı henüz bilinmiyor. Bilinen şu ki tiyatro gösterisinin ardından Harry Potter’ın doğum gününde yayınlanacak kitap yine fırtınalar estirecek.
Şimdiden heyecanlandınız değil mi?

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Uzay Evren
Sonsuz Karanlık: Evren

Evren; insanoğlunun yıllardır üzerinde çalıştığı, sorularına cevap aradığı bir sonsuzluk. Pozitif bilimler; evreni 'gök cisimlerini barındıran ve sonsuz olduğu var...

Kapat