Haruki Murakami’nin Gizemli Romanı ‘Karanlıktan Sonra’ Yayımlandı!

Japonya’nın 20’nci yüzyıldaki en önemli yazarlarından biri olan Haruki Murakami’nin gizemli ve ürpertici romanı ‘Karanlıktan Sonra’ okuyucuyla buluşuyor.

Sahilde Kafka, İmkansızın Şarkısı gibi kitplarıyla tanıdığımız, dünyaca ünlü yazar Haruki Murakami’nin gece insanlarını anlattığı gizemli ve ürpertici romanı ‘Karanlıktan Sonra’ Doğan Kitap etiketiyle yayımlandı.

Bütün bir geceyi dışarıda geçirmek zorunda olan bir genç kız… Onun iki aydır uyanmak istemeyen kız kardeşi… Aşk otellerinden birinde korkunç şekilde dövülen bir eskort kadın… Karanlık yanını büyük bir ustalıkla gizleyen bir erkek… Ve güzel bir kızı başka bir gerçekliğe kaçıran Yüzü Olmayan Adam…

Gece yarısından sonra zamanın kendine özgü bir akışı vardır. Ona karşı koyamazsın…

Sık sık aynı rüyayı görüyorum: Yedi yaşındayım ve yine öksüzüm. Yapayalnızım ve güvenebileceğim tek bir yetişkin yok çevremde. Gece olmak üzere. Hep aynı rüya. Rüyamda, hep yedi yaşına dönüyorum.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sudaki Gizemli Yüzler

Afrikalı sanatçı Chris Slabber’ın, sabun ve yağı, gizemli ve ruhani yüzlerle değiştirerek hazırladığı görsel şöleni sizlere sunuyoruz. Öncelikle sanatçı Chris,...

Kapat