Heavy Sky: Broken

inova-heavy-sky-blog

” The world breaks everyone. And afterward. Some are strong at the broken places. ”

Ernest Miller Hemingway

Unbreakable’la çıkış yapan Ankaralı rock grubu Heavy Sky’dan yeni bir single daha geldi. Yakın zamanda albümleri çıkacak olan grup single olarak, Broken’ı yayınladı.Parçanın mastering işlemini Slash, Alice In Chains ve Rolling Stones gibi isimlerle çalışan Ted Jensen’ın gerçekleştirdi. İçinde müzikten daha fazlasını da barındıran parça Konya’da  40 günlükken soğuktan donarak ölen Ayaz bebeğin hikayesini anlatmakta. Ayaz bebek için bir ağıt ve sisteme karşı başkaldırış olan ”Broken”.

parantez-heavy-sky03

Heavy Sky Kimdir ?

Ankaralı grup 2012 yılında Batu Akdeniz, Çağlar Töngür, Hakan Kılıç tarafından kurulmuştur.Ankara ve İstanbul’da birçok konser veren grup aynı zamanda albümleri üzerinde de çalışmalarını sürdürdüler.İlk video ve single Unbreakable’ın  mastering işlemini ise Scorpions, ACDC ve Bon Jovi gibi efsanevi isimlerle çalışan Sterling Sound’un mastering ustası Ryan Smith üstlendi.2015 yılının sonunda çıkacak olan albümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
55-dia-de-los-muertos
Meksika Ölüler Günü

Mumlar yakılıyor, çoluk çocuk, torunlar, anne babalar hepsi bir araya gelip akşam mezarlıkta buluşuyorlar. Dia de Los Muertos yani Ölüler...

Kapat