Hollywood’un 12 Yaşındaki Oyuncusu ‘2016’nın Çıkış Yapan Yıldızları’ Listesinde!

Henüz 12 yaşında olan İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown, Teen Vogue dergisinin hazırladığı ‘2016’nın Çıkış Yapan Yıldızları’ listesine girdi.

Genç oyuncu Millie Brown, Holywood’un önemli isimlerinden biri haline geldi ve film başına 3 milyon sterlin (12,5 milyon milyon TL) kazanıyor. Brown, ‘Stranger Things’ adlı dizideki oyunculuğunu sürdürürken, IMDb’de en çok aranan ünlü oldu.

Yapımcı ve yönetmenlerin sevgisini kazanan genç oyuncu için, bir yapımcı şu ifadelerde bulundu: “Millie nitelendirilemeyen bir yıldız kalitesine sahip. Çok yetenekli ve çalışkan ama her şeyden önce aşırı derecede istekli, iddialı ve kararlı. Sadece 12 yaşında olabilir ama Millie ve ekibi çok yoğun bir kariyer planı hazırlamış durumda”

Hızlı bir çıkış yapan Millie Brown’ın ilerleyen zamanlarda daha da çok projede yer alacağı ve çok daha iyi paralar kazanacağı ise herkes tarafından biliniyor.

millie-brown

millie-brown-2

millie-brown-3

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
BARIŞ İÇİN MÜZİK!

“Barış, her şeyi hazmeden mutluluktur.” Victor Hugo Barış uğruna adanmış bir sanat, bu yolda yürüyen yeni dünya nesli; barış için...

Kapat