Jim Carrey’nin Yeni Filminden İlk Fragman

Altın Küre ödüllü Kanadalı aktör Jim Carrey’nin yeni filmi ‘Dark Crimes’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Maske, Truman Show gibi unutulmaz filmlerin başarılı oyuncusu Jim Carrey, ‘Dark Crimes’ adlı filmle beyazperdeye geri dönüyor. Ödüllü Yunan yönetmen Alexandros Avranas’ın yönettiği ‘Dark Crimes’ filminde başrol Jim Carrey’nin yanı sıra Marton Csokas, Charlotte Gainsbourg, Kati Outinen, Vlad Ivanov, Agata Kulesza, Anna Polony, Robert Wieckiewicz, Piotr Glowacki gibi oyuncular rol alıyor.

Bir cinayet soruşturmasını konu alan film, ilhamını New Yorker gazetesinde yer alan 2008 tarihli bir köşe yazısından alıyor. David Grann’in kaleme aldığı köşe yazısından yola çıkarak hazırlanan filmde, öldürülen bir iş adamının ardından yaşananlar anlatılıyor. Katili bulmakla görevli dedektiflerin ortaya çıkardığı derin bilgiler tedirgin edici noktalarla birleşiyor. İpuçları, bir yazarın romanındaki cinayetle benzerlik gösterince okların yönü belirginleşiyor.

11 Mayıs’ta Amerika’da vizyona girecek filmin ilk fragmanı ise şöyle:

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Mutlaka Bakınız  Şener Şen'in Yeni Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
“4. Ulusal İstanbul Temalı Fotoğraf Yarışması” Başvuruları Başladı!

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan "Ulusal İstanbul Temalı Fotoğraf Yarışması" nın başvuruları başladı. İBB, MSGSÜ ve İFSAK iş birliğiyle yapılan "4....

Kapat