Kolyenizi Minyatür Bir Bahçeye Çevirin

kolye-tasarimi-8

Colleen Jordan’ın Paskalya için hazırladığı yumurta renkli vazolar bahar mevsimi için mükemmel aksesuarlar gibi gözüküyor. Minyatür olarak hazırlanmış bu tasarımlar; kişilerin yakalarında, parmaklarında, boyunlarında, bisiklet gidonlarında vb. yerlerde kullanılabilmektedir. Atlanta doğumlu tasarımcı ve sanatçı yakın zamanda “Giyilebilir Saksı” tasarlamış ve tasarımlarında dönem dönem yaşadığı İsveç, Hawaii, Güney Carolina gibi şehirlerden esinlenmiştir. Jordan işine gösterdiği bu çabayı, “Bir şeyler yaratmak hayatı daha keyifli hale getiriyor.” şeklinde açıklamıştır.

Her saksı 3D yazıcıdan plastik olarak çıkarılmakta ve ayrı ayrı boyanmaktadır. Ayrıca saksılar, yağmurdan korunması ve parlaklığını koruması için akrilik vernik ile mühürlenmektedir. Çoğu tasarım altı düz olacak şekilde tasarlanmıştır ki, evlerinizde masalarınızın üzerini de süsleyebilsin.

kolye-tasarimi-1

kolye-tasarimi-2

kolye-tasarimi-3

kolye-tasarimi-4

kolye-tasarimi-5

kolye-tasarimi-6

kolye-tasarimi-7

kolye-tasarimi-8

kolye-tasarimi-9

kolye-tasarimi-10

 

Kaynak: http://www.thisiscolossal.com/

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
antalya-uc-kapilar
YAZITI OXFORD’DA SERGİLENEN KAPININ ŞİMDİLİK SADECE KİRİŞİNİ YAKTIK

Antalya’yı bilenler bilir… Kaleiçinde olduğunuzun en iyi kanıtı Hadrian Kapısı’dır. Şehrin anıt kapılarından en bilinenidir. Ama biz tarihimizi genellikle verdiğimiz...

Kapat