‘Mutluyduk Belki Bugüne Kadar’ Sahnede!

Seyirciye sıra dışı bir deneyim vadeden oyun, cep telefonlarıyla kurduğumuz mahremiyetin açığa çıkmasının başımıza neler getirebileceğini gözler önüne seriyor.

“İnsanlar ayrılmayı öğrenmeli.”

İtalyan yönetmen Paolo Genovese’nin Perfetti Sconosciuti (Muhteşem Yabancılar) adlı filminden tiyatroya uyarlanan oyun ‘Mutluyduk Belki Bugüne Kadar’ tiyatroseverlerle buluşuyor.

Türkiye’de ilk kez  TwoTwo Tiyatro ile sahneye taşınan oyun, 7 arkadaşın bir akşam yemeğinde buluşmasıyla başlıyor. Yönetmenliğini Ahmet Sami Özbudak’ın üstlendiği oyunda Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Canan Atalay, Gökçe Eyüboğlu, Deniz Karaoğlu, Faruk Barman, Fehmi Karaarslan ve Giray Altınok  rol alıyor.

Seyirciye sıra dışı bir deneyim vadeden oyun, cep telefonlarıyla kurduğumuz mahremiyetin açığa çıkmasının başımıza neler getirebileceğini gözler önüne seriyor.

Oyuncunun da oyunun bir parçası olabileceği ‘Mutluyduk Belki Bugüne Kadar’, Tophane’de Plan Be Loft’ta sahneleniyor. Seyircilerin de oyuncuların alanına girebildiği, koltuğuna oturabildiği sıra dışı oyun, 24 ve 31 Ocak tarihlerinde Plan Be Loft’ta seyircilerini bekliyor.

Görseller: Artfulliving

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Mutlaka Bakınız  Theodoros Angelopoulos Sinemasına Yolculuk Atölyesi!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Angelina Jolie’nin Yönetmenliğini Üstlendiği Film Oscar Adayı Oldu!

Dünyaca ünlü aktris Angelina Jolie'nin yönetmenliğini üstlendiği First They Killed My Father adlı film, 'Yabancı Dilde En İyi Film' kategorisinde Kamboçya'nın...

Kapat