Onur Ünlü’nün Yeni Projesinden Fragman

‘Leyla ile Mecnun’, ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi’ gibi ses getiren yapımlara imza atan Onur Ünlü’nün yeni projesi ‘Dudullu Postası’ndan yeni bir fragman yayınlandı.

Son olarak ‘Cingöz Recai’ adlı sinema filmi ve ‘Görünen Adam’ adlı Youtube dizisi ile karşımıza çıkan yönetmen Onur Ünlü, yeni bir projeye imza atıyor. BluTv’de yayınlanacak olan ‘Dudullu Postası’ adlı dizi, Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı ‘Dudullu Postası’ adlı karikatür serisinden ilham alınarak hazırlandı.

Dizinin geçtiğimiz haftalarda ilk fragmanı yayınlanmıştı. Şimdi de yeni bir fragmanı seyirciyle buluşturan dizide; Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak, Güven Kıraç, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım rol alıyor.

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

26 Ocak’ta BluTv’de başlayacak olan dizinin yeni fragmanı ise şöyle:

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Mutlaka Bakınız  Türk Filmi 'Mavi Bisiklet' Fransa'da Yarışacak!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Jüpiter Yüzünü İlk Defa Gösterdi!

NASA, Güneş sisteminin en büyük gezegeni Jüpiter’e yolladığı Juno uzay aracından ilk fotoğrafını dünyaya ulaştırdı. NASA tarafından paylaşılan fotoğrafta, uzay...

Kapat