‘Parklarda Caz’ Akşamı Başlıyor!

Bu yıl 24’üncüsü gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali kapsamında düzenlenecek ‘Parklarda Caz’, 9 Temmuz akşamı doğayla müziği bir araya getiriyor.

İKSV tarafından düzenlenen 24. İstanbul Caz Festivali kapsamında, festivalin kültleşen ve parklara yayılan etkinliği ‘Parklarda Caz’ bu yıl da şehrin sakinlerini Fenerbahçe’nin mavisi ve yeşili ortasında caz müzikle buluşmaya çağırıyor. Genç caz gruplarının performanslarından sonra sahne alacak İspanyol ekip Mastretta, etkileyici dans şarkılarıyla etkinliğin kapanışını yapacak. Mastretta, arka planına Akdeniz aroması eklenmiş deneysel seyahatler ve rock dokunuşlarıyla 9 Temmuz Pazar akşam üstü müzikseverleri Fenerbahçe Khalkedon’a davet ediyor.

Konserlerin ardından 21.30’da açık hava sinemasında Searching for Sugarman gösterimi düzenlenecek. Ayrıca etkinlik kapsamında TAK ile Tasarım Pazarı da ziyarete açık olacak.

Program ise şöyle:

16:00: Deniz Özçelik Quintet
16:45: Gagarin Jazz Band
17:30: Bidar Kalender
18:30: İpek Göztepe Quintet
19:15: İstemeden Oldu!
20:15: Mastretta
21:30: Açık Hava Sineması: Searching for Sugarman

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kutsal Haç Kilisesinde Atan Bir Kalp Var!

Henüz 10 yaşında bir kız çocuğuyken; küçücük kalbine kocaman özlemleri sığdıran bir besteciyle tanıştım ben. Babası Fransız, annesi Polonyalı olan...

Kapat