Quentin Tarantino’dan Yeni Filmine Yönelik Açıklama!

ABD’li ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Quentin Tarantino, hazırlıklarını sürdürdüğü yeni filmiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ucuz Roman, Soysuzlar Çetesi, Rezervuar Köpekleri gibi filmleriyle sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış yönetmenlerden biri olan Tarantino, başarılı yönetmenliğinin yanı sıra senaryo dalında da kendini ispatlamış ve iki kez Oscar ödülüne layık görülmüştür.

Usta yönetmen ve senarist, sevenlerini biraz üzecek açıklamalarda bulundu. Yeni bir şeyler üzerinde çalıştığını belirten Tarantino, yazdıklarının 2018-2019 sürecinde tamamlanamayacağını söyledi. Önümüzdeki iki yıllık süreçte projesinin yetişmeyeceğini aktaran Tarantino, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

”Şu an bir şey yazıyorum ve 2018’e kadar hazır olmasına imkan yok. 2019’da da çıkmayacak. Bir süreliğine gizleniyorum.”

54 yaşındaki efsane yönetmenin üzerinde çalıştığı yeni filmi, konusu, adı ve rol alacak oyuncular hakkındaki bilgiler merakla bekleniyor.

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sokak Dansı Karnavalı İstanbul’da Başlıyor!

İstanbul Street Dans Karnavalı kapsamında düzenlenecek olan Show Zone 11 Şubat'ta İstanbul'da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl da düzenlenen ve büyük ilgi...

Kapat