Selda Bağcan Amsterdam’da Konser Verecek!

Selda Bağcan, Amsterdam’da bu yıl ikincisi düzenlenen Strange Sounds From Beyond festivali kapsamında 25 Haziran’da konser verecek.

Dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Selda Bağcan, bu kez Amsterdam’ın, farklı müzikleri buluşturan yeni festivali Strange Sounds From Beyond’da sahne alacak. 25 Haziran Pazar günü ikincisi gerçekleşecek festivalde Tel Avivli rock grubu Boom Pam ile birlikte sahneye çıkacak olan Bağcan, dünyada hit olup çeşitli dillere çevrilmiş şarkılarıyla müzikseverleri coşturacak.

Türk müziğinin en isyankâr, gür ve içten tarafını özetleyen bir diskografiye sahip olan sanatçı; Avrupa’nın ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında vereceği konserlerde, dünyanın dört bir yanından hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Dünya basınında hakkında övgü dolu sayısız yazı yazılan, müziği ve duruşu ile farklı kategorilerde incelenen Bağcan, konserlerinin yanı sıra albüm çalışmalarını da sürdürüyor.

Yüzüklerin Efendisi filmindeki Frodo rolüyle tanıdığımız Elijah Wood ve Selda Bağcan

 

Kaynak: Ntv

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Türkiye’nin Son Dönemlerini Anlamak İçin İstiklal Caddesinde Bir Yürüyüş Yapmak

Bundan 6-7 sene önceye kadar Beyoğlu'nun, İstiklal Caddesinin, Cihangir'in müdavimlerindendim. İnsan çeşitliliği, nostaljik havası, ilginç kalabalığı, keyifli mekanları bunun en...

Kapat