Serra Yılmaz’a İtalya’dan ‘Komedi Kraliçesi’ Ödülü!

Oyuncu Serra Yılmaz, İtalya’nın önde gelen film festivallerinden MIX Milano Festivali’nde ‘Komedi Kraliçesi’ ödülüne layık görüldü.

Her yıl İtalya’da sahne aldığı oyunlarla büyük beğeni toplayan Serra Yılmaz, İtalya’da düzenlenen MIX Milano Festivali’nde ‘Komedi Kraliçesi’ ödülüne layık görüldü. Milano’daki Piccolo Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen törende Yılmaz’a ödülünü MasterChef programında birlikte yarıştığı ünlü astrolog Antonio Capitani takdim etti. Capitani, ‘oynadığı tüm rollere ruh katan ve her karakteri doğallığıyla yansıtan’ sözleriyle anlattığı Serra Yılmaz’a ödülünü vermekten onur duyduğunu ifade etti.

Başarılı oyuncu Serra Yılmaz, ödül konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ”Dünyanın bugün daha çok komediye ihtiyacı var. Çünkü dünyamız her geçen gün biraz daha sıkıntılı bir hale geliyor, kararıyor. Bizler de dünyamızdaki basit değerleri korumak için mücadele ediyoruz. O nedenle bütün bu mücadele içinde bence bizi aydınlatan anlar ancak mizahla ortaya çıkıyor.”

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu’ndan 16 Yıl Sonra Yeni Albüm!

Birlikte yaptıkları iki albümle ekol yaratan müzisyenler Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 16 yıl aradan sonra yeni albüm çıkaracaklarını...

Kapat