Serra Yılmaz’a İtalya’dan ‘Komedi Kraliçesi’ Ödülü!

Oyuncu Serra Yılmaz, İtalya’nın önde gelen film festivallerinden MIX Milano Festivali’nde ‘Komedi Kraliçesi’ ödülüne layık görüldü.

Her yıl İtalya’da sahne aldığı oyunlarla büyük beğeni toplayan Serra Yılmaz, İtalya’da düzenlenen MIX Milano Festivali’nde ‘Komedi Kraliçesi’ ödülüne layık görüldü. Milano’daki Piccolo Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen törende Yılmaz’a ödülünü MasterChef programında birlikte yarıştığı ünlü astrolog Antonio Capitani takdim etti. Capitani, ‘oynadığı tüm rollere ruh katan ve her karakteri doğallığıyla yansıtan’ sözleriyle anlattığı Serra Yılmaz’a ödülünü vermekten onur duyduğunu ifade etti.

Başarılı oyuncu Serra Yılmaz, ödül konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ”Dünyanın bugün daha çok komediye ihtiyacı var. Çünkü dünyamız her geçen gün biraz daha sıkıntılı bir hale geliyor, kararıyor. Bizler de dünyamızdaki basit değerleri korumak için mücadele ediyoruz. O nedenle bütün bu mücadele içinde bence bizi aydınlatan anlar ancak mizahla ortaya çıkıyor.”

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Stanley Kubrick’in Gizli Kamera İle Çektiği 17 Fotoğraf

Stanley Kubrick'in filmleri ve işi hayatı boyunca en belirgin özelliklerinden biri, ikonik fotoğraflar çekmeye ve olayları ansızın fotoğraflamaya olan tutkusuydu....

Kapat