Sevinç Erbulak İle Fırat Tanış’ın Rol Aldığı Komedi Oyunu ‘Ayrılık’ İzleyiciyle Buluşuyor!

Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk’in üstlendiği, Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın rol aldığı komedi oyunu ‘Ayrılık’ izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tiyatroevi tarafından sahneye konan, Behiç Ak imzalı komedi oyununda, boşanmış bir çiftin bir yıl sonra tekrar bir araya gelişi ve bu çerçevede yaşanan gülünç olaylar anlatılıyor.

Sahne tasarımını Başak Özdoğan’ın, ışık tasarımını ise Emrah Sürücü’nün yaptığı ‘Ayrılık’, 25 Ocak 2017 tarihinde Profilo Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşacak.

Oyun tanıtımından: ” ‘Ayrılık’ ikili hayata ilişkin, budalalıklarımıza, sevimliliklerimize ilişkin eğlenceli ve sıcak bir güldürü. Her an’ı birilerimizin hayatında yaşadığı anlarla örtüşüveriyor. Sahnedeki insan/insanlar bize bir anda çok tanıdık geliveriyor. Ama sonra biz bu hataları hiç yapmamışız, yapmazmışız gibi oluyor. Onların budalalıklarına, şaşkınlıklarına gülüyoruz.”

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bugün, Dünya Tiyatro Günü’nde Sahnelenecek Ücretsiz Oyunlar!

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; bugün, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde ücretsiz oyunlar izleyiciyle buluşacak. Ücretsiz sahnelenecek...

Kapat