‘Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz’ Oyunu Yeniden Sahnede!

Moda Sahnesi’nin sevilen oyunu ‘Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz’, 13 Mart Pazartesi akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda sahneleniyor. Orjinali Moritz Rinke tarafından yazılan oyunun çevirisinde Sibel Arslan Yeşilay imzası bulunuyor.

Artfulliving’de yer alan habere göre, oyunda; 15 günlüğüne başka bir şehre taşınacak olan Sebastian ve Hannah, tartışmaları nedeniyle evden ayrılamayınca evlerini değiş tokuş edecekleri Roman ve Magdalena çiftinin gelişiyle birlikte bir süre hepsi birlikte vakit geçirmek zorunda kalır. Sade dekoruyla, üstün oyunculuklara ilişkilerin gözüken tarafının ötesine bakmayı amaçlayan oyun Kemal Aydoğan rejisiyle tiyatroseverlere sunuluyor. Başrollerinde Sermet Yeşil, Berfu Öngören, İnan Ulaş Torun ve Özlem Taş rol aldığı oyunun 13 Mart’ta gerçekleşecek gösterisinin biletleri biletix ve etkinlik gişelerinden temin edilebilir.

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sevgiliye Son Öpücük

Alman asıllı fotoğrafçı Alfred Eisenstaedt ile 1940'lı yıllarda Pensilvanya Tren İstasyonundayız, Eisenstaedt savaşın aldıklarını göstermek için elinde fotoğraf makinesiyle orada....

Kapat