TARANTİNO’NUN 8 ÇILGINLIĞI – THE HATEFUL EIGHT

the-hateful-eight-1

   8 Ocakta vizyona girecek olan Quentin Tarantino‘nun yazıp yönettiği ve kadrosunda Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demián Bichir, Tim Roth, Michael Madsen ve Bruce Dern gibi oyuncuları barındıran film bekleyenlerde sabırsızlık yaratıyor.

the-hateful-eight-2

Ayrıca bu bekleyiş sırasında filmden sekiz ayrı video yayınlandı. Film Tarantino’nun sekizinci filmi olma özelliğini taşıyor. Konusu ise iç savaş sonrası Wyoming’de kar fırtınası sırasında posta arabasıyla dağdan geçerken sığınak arayan sekiz yabancı etrafında dönüyor.

the-hateful-eight-3

Usta yönetmen filmin senaryosunun internete sızması sonrasında çekimlerini iptal etmişti ancak daha sonra çekilmesine karar verdi. Western türünü çok seven Tarantino, filmi 70 milimetre CinemaScope tekniğiyle çekti.

the-hateful-eight-4

Video ve fotoğraflarla izleyicide şimdiden görsel bir haz uyandıran film sinemaseverler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Beklentimizin ve heyecanımızın karşılanması dileğiyle …

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
John Lennon
John Lennon’ın Hayatı Çizgi Romana Uyarlanıyor!

The Beatles grubunun efsanevi müzisyeni John Lennon'ın hayatı çizgi romana uyarlanıyor. David Foenkinos'un 2010 yılında yayımladığı 'Lennon' adlı kitaptan esinlenilecek...

Kapat