Türk Tasarımcının Projesi, ‘Avatar 2’ Filminin Afişi İçin Finale Kalmayı Başardı!

Türk tasarımcı Gökşan Özman’ın projesi, Hollywood yapımı ünlü bilim kurgu film Avatar’ın 2018 yılında vizyona girecek yeni filmi ‘Avatar 2’nin afişi için finale seçilen 10 projeden biri oldu.

Senaryosunu  James Cameron’ın kaleme aldığı seri ‘Avatar’ın ikinci filminin afişi için, ABD’nin New York kentinde Goksan Ozman Desing INC firmasıyla tasarm ve yazılım alanında çalışan Gökşan Özman bir proje hazırladı. Özman, finale kalan projesi ve film hakkında şu açıklamalarda bulundu: ”Proje brifinginde verilen bilgiye göre Jake ile Na’vi prensesi Neytiri’nin çocukları oluyor. Jake, Neytiri ve çocuklarını konu alacak devam filmi, insanlarla mücadele içindeki bir ailenin hikayesini işleyecek ve aynı zamanda bizi ikinci nesille de tanıştıracak. Bu nedenle afiş tasarımında gezegen görseli eklentisi ve ailesinden zorla ayrılacak Jake’in öfke dolu yüzü yer alıyor.”

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Game Of Thrones Müzikleri Plak Formatında Basılıyor

Sezon finali yapan Game Of Thrones‘un altıncı sezonu için Ramin Djawadi tarafından bestelenen müzikler, WaterTower Music tarafından üç plaktan oluşacak özel bir...

Kapat