Vivaldi Eserleri Çağdaş Yorumlarıyla “Vivaldianno City of Mirrors” İle İstanbul’a Geliyor!

İtalyan Barok klasik müzik bestecisi Antonio Vivaldi’nin hayatını ve bestelerini içeren 3 boyutlu şov “Vivaldianno City of Mirrors”, İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak.

Ünlü besteci ve keman virtüözü Vivaldi’nin hayatının anlatılacağı ve eserlerinin yeniden yorumlanmış versiyonlarının sahnede olacağı ‘Vivaldianno City of Mirrors’, 3 boyutlu görsel şöleniyle izleyiciyi etkisi altına almayı hedefliyor.

Prodüktörlüğünü ünlü Çek besteci, söz yazarı Michael Dvorak’ın yaptığı “Vivaldianno City of Mirrors”, kullandığı son teknolojiyi sahne ve ışıklarla birleştirerek unutulmaz bir şov yaratıyor. 500’den fazla besteye sahip olan Vivaldi’nin eserlerini çağdaş yorumlarla sahneye taşıyan ekipte ünlü keman virtüözü Jaroslav Sveceny’e muhteşem bir orkestra eşlik ediyor.

Merakla beklenen 3 boyutlu müzikal “Vivaldianno City of Mirrors”, 5 Kasım’da Ülker Sports Arena’da sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

vivaldivanno

vivaldi-muzikal

 

 

 

 

Saniye Kaya
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Genel Yayın Yönetmeni.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kahve Telvesiyle Yapılan Ayvalık Resimleri!

Cengiz Keskiner ilginç bir çalışmaya imza attı! İşyerinde arkadaşlarının içtiği kahvelerin telvelerini biriktirip onları tuvale aktararak 1900'lü yılların Ayvalık'ını resmetti. İzmir...

Kapat