Yemeğinizi Minyatür Şefler Hazırlarsa? “Le Petit Chef!”

Skullmap çatısı altında, Filip Sterckx and Antoon Verbeeck, teknolojinin akıl sınırlarımızı zorladığı anları, yemek soframıza taşıyorlar. Birazdan izleyeceğiniz videoda belki de daha önce şahit olmadığınız bir konseptte, “Le Petit Chef!” projesi ile 3D animasyon izleyeceksiniz.

Bu sınır tanımayan projeye göre; üç boyutlu animasyon ile yemek masalarında müşteriler yemeklerini beklerken, minyatür şefler en özel malzemelerini seçerek onlara ‘gerçekten’ servis yapıyorlar ve en özel marifetlerini sergiliyorlar.

Yaratıcılarından projeyle ilgili şu sözleri duyuyoruz: “Bu proje için, projeksiyonu yemek masasında deneyimledik. 3 boyutlu animasyon ile hareket yakalama tekniğinin kombinasyonu ile minyatür bir şef yemek tabağınızı bir ızgaraya dönüştürüyor. Afiyet olsun!”

Sizce de yemek beklerken vakit geçirmek için keyifli bir seçenek gibi durmuyor mu? Zira bu animasyonu seyrederken insan verdiği siparişi bile unutabilir!

Afiyet olsun.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Rus Fotoğrafçıdan Mekan-Kostüm Uyumunu Vurgulayan Fotoğraflar!

Rus fotoğrafçı Kristina Makeeva, modelleri, aralarında Kapadokya’nın da bulunduğu dünyanın en güzel köşelerindeki ikonik yapıların önünde yapıyla uyumlu kostümler içinde...

Kapat