%100 Burslu Bilişim Uzmanlığı Eğitim Kayıtları Başladı

Smartpro Bilgisayar Akademisi, Bilişim Sektöründe kariyer yapmak isteyip imkanları kısıtlı olanlara yönelik %100 bursla, hiç bir ücret ödemeden eğitime katılım başvuruları başladı. Başvuruların Ağustos ayının sonuna kadar açık olduğu belirtiliyor.

Ülkemizdeki genç nüfus ve iş potansiyeline rağmen, bilişim sektöründe yeterli sayıda bilişim personeli bulunmamaktadır. Bu Smartpro Bilgisayar Akademisi’nin bu nedenle başlattığı nitelikli bilişim personeli yetiştirilmesi projesinde, ülkemizin bilişim sektöründeki nitelikli ve üretebilen personel açığının kapanması hedefleniyor.

Uluslararası boyutta Microsoft Yazılım, Java & Android, Microsoft Sistem, Mobil Oyun Geliştirme, Cisco Network, Web & Grafik Tasarım, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, PHP, SQL, Logo Muhasebe, Microsoft Office, AutoCAD, Certified Ethical Hacker, 3D STudio Max, Excel uzmanlığı eğitimleri vermekte olan Smartpro Bilgisayar Akademisi, 2004 yılından beri aktif bir şekilde bilişim sektöründe eğitim hizmet vermektedir. Konumu Kadıköy, boğa heykeline 50 metredir.

Bu projede, Yazılım, ERP ve Sistem Uzmanlığı eğitimlerinde %100 burs geçerli olacaktır. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2018 olarak belirtiliyor.

%100 BURSLU BU EĞİTİME BAŞVURU ŞARTLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.