‘A Quiet Place’ Filminden Son Fragman

Amerikalı yönetmen ve oyuncu John Krasinski’nin son filmi ‘A Quiet Place’in yeni fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini John Krasinski’nin üstlendiği korku filmi ‘A Quiet Place’, prömiyerini SXSW Film Festivali’nde gerçekleştirmiş ve aldığı olumlu eleştirilerle gündeme oturmuştu. Merakla beklenen filmden yeni bir fragman daha geldi.

Krasinski, yeni projesinde yönetmen koltuğunda oturmanın yanı sıra filmde oyuncu olarak da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin yapımcılığını ise Transformers serisiyle tanıdığımız Michael Bay üstleniyor.

“2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir…”

‘A Quiet Place’ 13 Nisan’da Türkiye’de vizyona girecek.

İşte yeni fragman:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.