Airbnb’den Kiralayabileceğiniz En İlginç Evler

Peter Pan Evi, Atlanta, Amerika

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler1

Masal gibi görünen bu ev Amerikalı bir çifte ait. Çok güzel dekore edilmiş bu ağaç evde üç tane süit oda bulunmakta.  Airbnb üzerinden kiralanmak için en  çok rağbet gören bu evde kalmak isterseniz gecelik 350 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

İngiliz Şatosu, Kirkby Stephen, UK

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler2

Tam 16 odası 8 banyosu olan bu yerde ilginç bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şato 1800’lü yıllardan kalmış, bahçeleriyle ve mimarisiyle herkesi kendisine çekiyor. 30 kişi kapasiteli bu şatonun geceliği 197 dolar. Şatoda da kalmadık demeyiz artık.

Uçak Ev, Teuge, Hollanda

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler3

Uçak mı desek konut mu bilemedik doğrusu. Konut olarak kullanılmak üzere düzenlenen bu uçak iki kişi kapasiteli.  Jakuzi, banyo ve bir yatak odasına sahip. Kokpit kısmı aynı bırakıldığı için içeride de kendinizi gerçekten uçakta hissediyorsunuz.

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler4

Yüzen Ev, Yellowknife, Kanada

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler5

Denizin ortasında kalacağınız bu enterasan ev muhteşem bir manzara sahip. Ayrıca geceleri kuzey ışıklarını izleyebiliyorsunuz. İki kişi kapasiteli bu evde bir yatak odası, bir banyo bulunuyor. İnternet hizmeti var ve geceliği 112 dolar.

Bira Fıçısı, Ostbevern, Almanya

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler6

Eğer konu Almanya ise buna şaşırmamak gerek. Bira fabrikası içerisinde bir fıçıda kalacağınız bu konut çok fazla isteniyormuş. Fıçı 19. Yüzyıldan kalmış. Normal bir otel odasındaki imkanlara sahip.

Köpek Ev, Idaho, ABD

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler7

Bu konut dev bir Beagle cinsi köpek şeklinde. Hayvan dostu ev sahipleri işi birazcık abartmış olsa gerek. Dışı gibi içi de beagle heykelcikleri, oyuncakları, resimleri ile dolu. Geceliği 99 dolara kiralayabilirsiniz.

Bambu Ev, Bali, Endonezya

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler8

İnanılmaz bir güzelliğe sahip bu evin her yeri bambudan yapılmış. Eşi benzeri bulunmayan mimarideki evde her hizmet mevcut. Doğanın içinde bu evde kalmak hayatınızdaki en güzel anılardan biri olacaktır. Geceliği ise 329 dolar.

airbnbden-kiralanabilecek-en-ilginç-evler9

 

Kaynak: oitheblog

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.