Ali Poyrazoğlu’ndan Yeni Oyun: ‘Ödünç Yaşamlar’!

Türk tiyatrosunun önemli isimlerinden Ali Poyrazoğlu, kendisinin yazıp yönettiği tek kişilik oyunuyla sahnelere geri döndü.

Güldürü sanatıyla yaşam koçluğu seminerini bir araya getirmeyi ustalıkla başaran Poyrazoğlu, bu açıdan yeni oyunu ‘Ödünç Yaşamlar’la sahnede bir ilke imza attı.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra, yaşam koçluğu da yapan Poyrazoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarladığı ‘Ödünç Yaşamlar’ oyunu, fark yaratan insan temasını işliyor.

Oyunun Tanıtımı:

Ödünç Yaşamlar, eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini yükselten bir güldürü.

Ali Poyrazoğlu, en gülünecek olayları ciddiyet penceresinden, en ağlanacak olayları güldürerek sergileyen bir usta.

“Ödünç Yaşamlar” da yine bir ilki deniyor. Farklı bir tarzın öncülüğünü yapıyor… Güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştiriyor. Kendisinden bir ‘uzatmalı’ öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor. “Ödünç Yaşamlar” özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında, aşk hayatında, farkı yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne düşünen bir gösteri.

Eğer iş yerinizde, evinizde, aşkınızda, yaşamla olan ilişkinizde bir fark yaratmanın peşindeyseniz, kendinizden bir marka çıkaracağınıza inanıyorsanız “Ödünç Yaşamlar” en az üç kere izleyeceğiniz bir oyun olacak.. Ali Poyrazoğlu’nun, çalışma yöntemlerini, yasakları, alışkanlıkları hınzır bir uslupla “ti”ye alan ezber-bozan gösterisi “Ödünç Yaşamlar”ı sakın kaçırmayın..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.