Arjantin Sinemasından Ödüllü Filmler İzleyiciyle Buluşuyor!

Arjantin sinemasından suç temalı ve pek çoğu ödül kazanmış olan filmler ‘Suç ve Ceza: Arjantin Hikâyeleri’ programıyla Pera Film’in yeni sezonunda izleyiciyle buluşuyor.

‘Suç ve Ceza: Arjantin Hikâyeleri’ başlıklı program, ülke gündemini sarsmış gerçek olaylardan, kurmaca suç ve suçlulara uzanan film seçkisini izleyiciyle buluşturuyor. İnsan psikolojisindeki çatlaklardan sızıp suça evrilen kişisel meseleler, politik ortamın doğurduğu karanlık çeteler, soğukkanlı katiller, yıllarca saklanmayı başarmış zeki suçlular… İnsan doğasındaki şiddet eğilimini, insanları suç işlemeye iten toplumsal ve psikolojik etkenleri, suçlularla suçları ortaya çıkarmaya çalışanların arasındaki ego çatışmalarını ve akıl oyunlarını, gerilim ve aksiyon dolu zekice anlatımlarla ortaya koyan filmler, Pera Film’in yeni sezonunda yer alıyor.


Birçoğu ödüllü nefes kesen  bir suç filmleri maratonu vadeden program, seçkideki filmlerin birçoğunda başrolde izleyeceğimiz yıldız oyuncu Ricardo Darín’e de bir saygı duruşu niteliği taşıyor.

‘Suç ve Ceza: Arjantin Hikâyeleri’ programının takvimi için tıklayınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.