Avengers: Endgame’den Silinmiş Veda Sahnesi Yayınlandı

En yüksek hasılata sahip “Avatar” filmini geçerek dünyanın en çok hasılat elde eden filmi olmayı başaran Marvel yapımı “Avengers: Endgame”den silinen bir sahne yayınlandı. USA Today aracılığıyla gelen klipte, filmin sonundaki sahnelerinden birine geri dönüyoruz.

Iron Man’in Thanos’u yenmek için kendini feda ettiği sahne, filmin vizyona giren versiyonunda Pepper Potts’un ağlaması ile bitiyordu. Tony’nin göğsüne başını yaslayan Pepper, gözyaşları içinde ağlarken geriye kalan süper kahramanlar da çaresizce ona bakıyorlardı. Ancak silinen sahnede, Tony hayatını kaybettikten sonra Pepper ağlarken süper kahramanlar onun etrafında toplanıyorlar. İlk önce Hawkeye tek dizinin üzerine çökerken onu Black Panther ve Captain Marvel takip ediyor. Ardından Star Lord, Nebula ve Valkrie de diz çöken kahramanlara katılıyorlar. Ant-Man, Captain America, Doktor Strange ve geri kalan bütün kahramanlar bir bir dizlerinin üzerine çökerek başlarını eğiyorlar.

İşte sosyal medyada üzüntü yaratan o veda sahnesi:

2 Yorumlar

 1. Avatar

  mehmet

  27 Temmuz 2019 en 14:51

  şey bu sahne blu-ray versiyonu çıktığında filmde olucak değilmi filmde olucaktan kastım bunu filmin bir parçası gibi izleyebilicegiz mi ?(umarım oyle olur)

  cevabını bekliyorum

  • Avatar

   Kübra Gaburga

   28 Temmuz 2019 en 02:02

   bu konuda şu anlık bir bilgimiz yok malesef 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.