Bedri Rahmi – Eren Eyüboğlu Sergisi Yarın Açılıyor

Bedri Rahmi ve Eren Eyüboğlu’nun eserlerinin sergileneceği “Yalnızlığın Mis Kokmalı” sergisi Abdi İpekçi No:45 Nişantaşı’nda sanatseverlerle buluşuyor.

Galeri Selvin ve Harmonyhip iş birliğiyle gerçekleşecek sergide, Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Eren Eyüboğlu çiftinin aile koleksiyonuna ait özel 30’a yakın sayıda büyük ebat eserleri ilk kez sergilenecek. 100’e yakın resimden 40 adetinin ilk defa gün yüzüne çıkacağı sergide, Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Eren Eyüboğlu’nun ilk çalışma yıllarından başlayarak son eserlerine kadar birçok farklı eser yer alacak.

İdealist iki ressam olarak Türk resim sanatının yükselmesi için çalışan Bedri Rahmi ve Eren Eyüboğlu’nun, vizyoner ve yenilikçi bakış açılarıyla ortaya çıkardıkları eserleri, sanat izleyicilerine sunulacak. Sanatçıların portreleri, natürmontları, peyzajları ve İstanbul manzaraları daha önce hiç olmadığı kadar kapsamlı şekilde bir arada olacak.

“Yalnızlığım Mis Kokmalı” sergisi, 10 Ocak-15 Şubat 2020 tarihleri arasında Abdi İpekçi Caddesi No:45 Nişantaşı‘nda ziyaret edilebilecek. Galeri, Pazar günü hariç diğer günler 11.00-19.00 saatleri arasında açık olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.